Elektrotechnická spôsobilosť pre elektrikárov (6. vydanie) - Ján Meravý

€27,49 –4 %
Elektrotechnická spôsobilosť pre elektrikárov
€27,49 –4 % €26,49 €24,08 bez DPH
Skladom

Šieste, aktualizované vydanie knihy "Elektrotechnická spôsobilosť pre elektrikárov" obsahuje informácie o nových technických normách, právnych a bezpečnostných predpisoch, nové postupy pri ochrane pred zásahom blesku a prepätím a nových zásadách v poskytovaní prvej pomoci pri úrazoch elektrickým prúdom a ďalších informácií potrebných na overenie odbornej spôsobilosti pracovníkov v elektrotechnike. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Prehľadne a názorne ukazuje v jednotlivých kapitolách problematiku požadovaných technických predpisov pre elektrotechnikov s najnovšími zmenami pre praktické použitie. Je vhodná pre prípravu na overenie odbornej spôsobilosti v elektrotechnike základného rozsahu §21, §22, §23 a §24 podľa vyhl. č. 508/2009 Z.z., ako aj pre Aktualizačnú odbornú prípravu elektrotechnikov.

Pre svoj prehľad má svoje miesto pre projektantov a revíznych technikov VTZE, ale aj pre elektromontérov a elektro-údržbárov v prevádzkovej praxi. Je vhodná aj ako učebná pomôcka pre žiakov elektrotechnických stredných škôl a poslucháčov vysokých škol s elektrotechnickým zameraním ako aj pre širokú elektrotechnickú verejnosť.

Rok vydania:  2020
Jazyk:  Slovenský jazyk
Druh tovaru:  Kniha
Počet strán:  401
Väzba:  brožovaná
Hmotnosť:  1121 g
Rozmer:  210 x 295 x 20

Dodatočné parametre

Kategória: Remeselné
Hmotnosť: 1.12 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.