Marketing v praxi - Anna Sabolová, Naďa Kacera, Petra Nagyová

€25 –8 %
Marketing v praxi
€25 –8 % €23 €20,91 bez DPH
Skladom

Kniha je bohatou studnicou poznatkov z marketingovej praxe na Slovensku, po ktorej môžete kedykoľvek siahnuť vo vašej knižnici.

Je to unikátna sonda do súčasného marketingu v podobe 26 hodnotne spracovaných rozhovorov z najsilnejšieho marketingového podcastu na Slovensku, Levosphere - Marketing v praxi.

Prináša rozhovory s marketingovými profesionálmi a majiteľmi lokálnych značiek. Ich rôzne marketingové názory, myšlienky a skúsenosti postupne priblížujú celé marketingové spektrum z perspektívy, akou ste pravdepodobne slovenský marketing ešte nevnímali.

Detailné informácie

Podrobný popis

Texty nie sú iba doslovnými prepismi, sú spracované profesionálne tak, aby vás mohli kedykoľvek inšpirovať svojím obsahom. Jednotlivé kapitoly sa venujú piatim okruhom v marketingu a sú obohatené o osobné vstupy autoriek.

Venujú sa témam:

- stratégia,
- značka,
- komunikácia,
- obchod a marketing
- príbehy lokálnych značiek.

Kniha je zároveň sprievodcom marketingových pojmov, významov a príkladov. Prináša konkrétne rady, návody, odporúčania ako robiť marketing profesionálne a zmysluplne. Rokmi bude nadobúdať na svojej hodnote, nakoľko zachytáva a zhmotňuje na papieri zmysluplné a hodnotné myšlienky, ktoré by nemali zostať len tak visieť vo vzduchu :)

Rok vydania:  2021
Jazyk:  Slovenský jazyk
Druh tovaru:  Kniha
Počet strán:  190
Väzba:  brožovaná
Hmotnosť:  535 g
Rozmer:  165 x 235 x 13

Dodatočné parametre

Kategória: Marketing
Hmotnosť: 0.535 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.