ZOSTAVENIE DAŇOVÉHO PRIZNANIA K DANI Z PRÍJMOV PRÁVNICKÝCH OSÔB ZA ROK 2020 - Ing. Anna Cenigová

ZADARMOZADARMO
DAŇ Z PRÍJMOV PRÁVNICKÝCH OSÔB ZA ROK 2020
€11 €10 bez DPH
Skladom

Daňové priznanie k dani z príjmov právnickej osoby podľa zákona č. 595/2003 Z.z. o dani z príjmov v znení neskorších predpisov (ďalej len „zákon“) za zdaňovacie obdobie roku 2020 sa zostaví na tlačive, ktorého vzor je uvedený v Oznámení Ministerstva financií SR č. MF/020519/2020-721, (zverejnené vo Finančnom spravodajcovi 2020, príspevok č. 22).

Vzory tlačív daňových priznaní k dani z príjmov sú súčasťou tohto oznámenia a použijú sa pri podávaní daňových priznaní u daňovníkov, ktorým posledný deň lehoty na podanie daňového priznania uplynie najskôr po 31. decembri 2020. Vzor tlačiva daňového priznania k dani z príjmov právnickej osoby je označený číslom MF/015675/2020-721.

Detailné informácie

Podrobný popis

Materiál obsahuje:

- Daňová licencia právnickej osoby podľa § 46b zákona 

Všeobecné zásady ustanovené v zákone 

- Vybrané základné pojmy ustanovené v zákone 

POMOCNÁ TABUĽKA: pre výpočet základu dane z príjmov právnických osôb za rok 2020 (podľa zák. č. 595/2003 Z.z. v znení neskorších predpisov, ďalej len „zákon“) 

Doplňujúce informácie k vybraným riadkom pomocnej tabuľky pre výpočet základu dane z príjmov za rok 2020 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Digitálne produkty
Hmotnosť: 0.01 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Ing. Anna Cenigová, svoje viac ako štyridsaťročné skúsenosti v oblasti účtovníctva pretavuje do publikácií a seminárov pomáhajúcich orientovať sa v problematike účtovníctva. Dôkazom úspešnosti jej práce je mimoriadne obľúbená príručka “Podvojné účtovníctvo podnikateľov,” ktorú doplnila a aktualizovala od roku 1992 už trinásť krát a medzi účtovníkmi sa dočkala prívlastku „biblia účtovníka“.

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie